Metamorfozy 2022. Odkryj siebie na nowo. FINAŁ [wideo i zdjęcia]

  2022-05-25


  Metamorfozy z Galerią Bursztynową to projekt stworzony głównie z myślą o kobietach zapracowanych, czy zawodowo, czy też zajmujących się domem i dziećmi. Kobietach, którym zabrakło czasu, aby dokładnie zadbać o siebie. 

  Tworząc projekt wraz ze specjalistami oraz partnerami, staramy się zapewnić uczestniczkom metamorfoz możliwość skorzystania z wielu profesjonalnych usług. Każda edycja jest inna, każdej przyświeca inny cel. Do tej pory uczestniczki metamorfoz skorzystały z usług z zakresu dietetyki, modelowania sylwetki, fitness, wybielania zębów, kosmetologii czy też medycyny estetycznej. Nieodłącznym rozdziałem każdej edycji metamorfoz jest spojrzenie na świat modowym okiem. Tego uczy uczestniczki metamorfoz nasza stylistka Gosia Laskowska. 

  Metamorfozy  wzbudzają zawsze dużo pozytywnych emocji - śmiechu, łez szczęścia, zadowolenia, satysfakcji, poczucia dumy. Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę w budowaniu świadomości obowiązujących trendów modowych, tym samym dopełniając i uatrakcyjniając życie codzienne klientów Galerii Bursztynowej. 

  W projekcie "Metamorfozy 2022, Odkryj siebie na nowo" z Galerią Bursztynową oraz salonem Nombre D'or wzięły udział trzy kobiety - Anna, Marta i Magda. Razem z partnerami projektu dla każdej uczestniczki przygotowaliśmy usługi i nagrody rzeczowe na blisko 22 500 zł! Były to bony zakupowe, usługi stylistki, profesjonalne zabiegi fryzjerskie oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej  i kosmetologii.

  Niespodzianką dla uczestniczek metamorfoz była także możliwość skorzystania z profesjonalnych zabiegów higienizacji i wybielania zębów u Pani Agnieszki Majk o łącznej wartości około 4 000 zł. 

  Na finał projektu czekaliśmy z niecierpliwością.  Na ten moment najbardziej czekały finalistki metamorfoz, aby po niespełna dwóch miesiącach przemian mogły zobaczyć siebie w nowej odsłonie. Uwieńczeniem projektu była wizyta w salonie fryzjerskim, profesjonalny makijaż, stylizacje przygotowane przez naszą stylistkę Gosię Laskowską oraz pamiątkowa sesja zdjęciowa.

  Finał Metamorfoz odbył się 4 czerwca na scenie podczas jednej z największych imprez dla dzieci w regionie - Bursztynowego Dnia Dziecka. Była to nie tylko prezentacja finalistek po zmianach, ale także podsumowanie wszystkich wrażeń, które towarzyszyły nam organizatorom i partnerom oraz przede wszystkim uczestniczkom projektu podczas metamorfoz. 

  Metamorfozy 2022

  Główny partner: Nombre D'or - medycyna estetyczna & kosmetologia

  Partnerzy: Top Secret, Quiosque, Greenpoint, Briju, Homla, Elisabeth Exlusive Butique

  Stylizacje: Małgorzata Laskowska 

  Metamorfozy fryzur: Pracownia fryzjerska "U Artystów" 

  Makijaż: Justyna Rurka

  Higienizacja i wybielanie zębów: Agnieszka Majk


  Zapraszamy do obejrzenia relacji z poszczególnych etapów metamorfoz. 

  Filmy

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem