Stylizacje nie znają wieku

  2022-08-26
  Partnerzy: Taranko

  Akcja modowa w Galerii Bursztynowej: „Stylizacje nie znają wieku” [zdjęcia]

  W Galerii Bursztynowej odbyła się sesja zdjęciowa z marką Taranko,  w której wzięły udział dwie modelki - amatorki Wiesia i Justyna. Głównym celem sesji było pokazanie, że jedyne blokady przy wyborze garderoby są w naszych głowach.

  „Moda nie zna peselu, a stylizacje nie znają wieku” – takimi słowami podsumowała akcję modową w Taranko stylistka Małgorzata Laskowska, która przygotowywała stylizacje dla modelek - amatorek Wiesi, 48 lat i 26 letniej Justyny.

  - Miałam przyjemność pracować dla Galerii Bursztynowej przy sesji zdjęciowej z marką Taranko, która miała pokazać, że jedyne blokady to te w naszych głowach. Że to co nas paraliżuje przy wyborze tej czy innej części garderoby, to naturalnie gust, nasze własne przekonania i ograniczenia. A wstyd oraz strach przed oceną innych niestety nadal okazują się największym demonem - mówi stylistka. 

  - Wykorzystałam niemalże te same stylizacje na dwóch kobietach w rożnym wieku. Okazało się, że żadna z tych rzeczy nie była ani „za stara”, ani „za młoda” na którąkolwiek z nich. Porzuć utarte dawno temu stereotypy! Baw się modą i nie pozwól, aby inni decydowali co powinnaś nosić - zachęca stylistka.

  Zapraszamy do salonu Taranko. Zobacz nową kolekcję, znajdziesz w niej klasyczne bluzki, modne fasony, najpiękniejsze sukienki jednokolorowe, a także w wyrazistych zwierzęcych wzorach. To wszystko w najwyższej jakości.

  Galeria zdjęć

  Obejrzyj wszystkie zdjęcia
  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem