Drugie życie dla ulubionych butów. To jest możliwe!

  2017-09-21
  Dowiedz się więcej o: Złota Rączka

  Każdy ma w swojej szafie parę ulubionych butów, które pomimo widocznych zniszczeń, nie trafiają do śmietnika. Warto tchnąć w nie drugie życie. Jest to możliwe dzięki usługom szewskim w pracowni Złota Rączka w Galerii Bursztynowej. Naprawione buty mogą pozytywnie zaskoczyć swoim nowym wyglądem.

  Pracownia Złota Rączka w Galerii Bursztynowej oferuje czyszczenie oraz renowację butów. Wszycie łatek, zszycie obuwia czy wymiana fleków nie stanowi żadnego problemu. Dodatkową usługą jest odnawianie lakierowanych obcasów w każdym kolorze. W pracowni można usunąć także zabrudzenia i zarysowania z lakierowanych powierzchni buta.

  Odświeżyć można każdy rodzaj obuwia; skórzane, zamszowe, lakierowane, białe, czarne oraz kolorowe. Po obejrzeniu butów, pracownicy Złotej Rączki podpowiedzą, co mogą zrobić, aby w ulubione buty klienta tchnąć drugie życie.

  - Klienci trafiają do nas z różnymi uszkodzeniami obuwia. Dzięki naszym maszynom oraz umiejętnościom pracowników, jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele, aby stare obuwie wyglądało prawie jak nowe albo nadać im zupełnie nowy wygląd – zapewnia Piotr Brzózy, właściciel Złotej Rączki. – Okazuje się, że jest zapotrzebowanie na tego typu usługi, co nas bardzo cieszy – dodaje.

  Zapraszamy codziennie. Pracownia czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do godziny 21.00 oraz w niedzielę do godziny 20.00.

  Pracownia Złota Rączka w Galerii Bursztynowej
  Pasaż przy Tesco
  Ostrołęka, ul. Fieldorfa "Nila" 28 (była ul. Gorbatowa)
  Tel. 570 580 475
  E-mail: zlotaraczka.ostroleka@o2.pl
  Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/zlotaraczkauslugi/

  Filmy

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem