nowa kolekcja house

  2020-09-10
  Dowiedz się więcej o: House

  HOUSE DENIM DAYS AW20 – #BEDENIM

   

  House stawia na BYCIE SOBĄ TU I TERAZ. Nowa jeansowa kolekcja pozwala wyrazić siebie i czuć się komfortowo. Kampanii towarzyszy także akcja charytatywna na rzecz Fundacji Atalaya, która wspiera młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie. Denim Days startują już 10 września.

  Każdy jest wyjątkowy i nosi jeans na swój niepowtarzalny sposób, dlatego w sesji zdjęciowej, promującej kolekcję, wzięli udział modele o różnych typach urody. Zdjęcia zostały urozmaicone o hasła, będące manifestem różnorodności - zarówno charakteru, jak i jeansu.

  Marka na nowy sezon przygotowała szeroki asortyment produktów z denimu. Wśród nich dominują oczywiście jeansy. Kobiety i mężczyźni znajdą tu fasony dopasowane do każdej sylwetki. Wszystko to wzbogacone o najnowsze trendy.

  Ponadto projektanci marki stworzyli specjalne T-shirty, które idealnie pasują do jeansu. Kupując jeden z nich można wesprzeć Fundację Atalaya, której House przekazuje 50% przychodu z koszulek. Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację warsztatów budowania pewności siebie i kursy edukacyjne. Zapewnią one młodym ludziom pewny start w samodzielne życie.

  Noś to, co lubisz i pomagaj wraz z House!

  Dowiedz się więcej na www.housebrand.com

   

  LOOKBOOK: https://www.housebrand.com/pl/pl/aw20-denim-days

  FILM: https://youtu.be/_WNj5FJ4VMw 

   

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem