Cukieteria

  Wszystko zaczęło się  w 1969 roku, kiedy w Goworowie powstała mała lodziarnia. Założył ją senior rodu Janusz Romanowski. Kręcił on najlepsze lody w okolicy , tradycją mieszkańców ówczesnego Goworowa… i nie tylko, były co niedzielne wizyty w Lodziarni, która miała charakterystyczny zielony kolor. Wiele od tego czasu się zmieniło, ale jedno pozostaje bez zmian od początku działalności była to firma rodzinna i taką pozostaje do dziś , tradycje rodzinne kontynuuje syn Jacek Romanowski.

  Z biegiem lat firma rozszerzała swoją działalność – najpierw o wyroby cukiernicze, a w 1998 roku również piekarskie. Dziś to nowoczesny, prężnie działający zakład produkcyjny wyposażony w najnowszy park maszynowy ,w którym pracuje kilkadziesiąt osób.

  Dzięki połączeniu technologicznych rozwiązań z tradycją nasze produkty zachowują niepowtarzalny smak i wzornictwo. To, co nas wyróżnia spośród innych firm to tradycyjna receptura i doskonały smak, z ciekawostek receptura na cenione i lubiane wśród klientów ciastka maszynkowe ma prawie pół wieku!

  Znamy techniki tradycyjnej produkcji wyrobów, wykorzystujemy receptury znane od lat. Jednocześnie ciągle się rozwijamy, szkolimy, badamy rynek, reagujemy na zmieniające się gusta i preferencje naszych klientów i w odpowiedzi na to wprowadzamy nowe produkty.

  Godziny otwarcia
  poniedziałek - sobota
  10:00 - 21:00
  niedziela
  10:00 - 20:00
  Kontakt
  Telefon:
  512 627 623
  Kategoria:
  Kawiarnie i restauracje
  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem