O nas

  W sercu miasta Ostrołęki znajduje się centrum handlowe Galeria Bursztynowa. Otwarcie centrum miało miejsce w 2014 roku. Jest to największa inwestycja handlowa w promieniu 120 km. Inwestorem jest spółka Narev Inwestycje.

  W centrum lokale wynajmują zarówno międzynarodowe sieci handlowe, jak i lokalni przedsiębiorcy. Znajduje się tu ponad 80 lokali, wysp handlowych oraz obiektów wielkopowierzchniowych, jak hipermarket Tesco i market budowlany OBI. Lokale w galerii zajmują znane marki m. in. H&M, Reserved, Douglas, Home&You, Vistula i Wólczanka, marki z grupy LPP – Reserved, Cropp, Mohito, House, Sinsay oraz gastronomiczne – KFC, Restauracja Olimp, Pizzeria Gusto Dominium i New York Hot Dog. 

  Galeria Bursztynowa to galeria z sercem, dlatego odbywają się tu różnego rodzaju eventy o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz charytatywnym, organizowane wspólnie z lokalnymi stowarzyszeniami i instytucjami.

  Galeria Bursztynowa będzie większa

  W sąsiedztwie Galerii Bursztynowej przy ulicy Goworowskiej trwa budowa parku handlowego. Nowy obiekt będzie współgrał z istniejącą galerią, dzięki wykorzystaniu tożsamych płyt ceramicznych przy wykończeniu fasady budynku. Powierzchnia najmu wynosząca około 5 tys. m2 zapewni szeroką ofertę produktów i usług.

   Lokale w parku handlowym zajmą m. in.: Komfort, Komfort Łazienki, JYSK, Smyk oraz Decathlon.

  W ramach inwestycji powstanie także stacja paliw PKN „Orlen” oraz myjnia samochodowa ręczna bezdotykowa i automatyczna. Obiekty zostaną połączone z galerią wspólną infrastrukturą i układem komunikacyjnym.

   

  Wynajem powierzchni: najem@narev-inwestycje.pl


  GALERIA W LICZBACH:

  1. Powierzchnia terenu inwestycji: 77 362,55 m2.
  2. Powierzchnia użytkowa: 31 071,4 m2.
  3. Liczba miejsc parkingowych: 816.
  4. Powierzchnia parkingów, dróg i chodników: 35 301,08 m2.

  Galeria zdjęć

  Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem