O nas

  W sercu miasta Ostrołęki znajduje się centrum handlowe Galeria Bursztynowa. Otwarcie centrum miało miejsce w 2014 roku. Jest to największa inwestycja handlowa w promieniu 120 km. Inwestorem jest spółka Narev Inwestycje.

  W centrum lokale wynajmują zarówno międzynarodowe sieci handlowe, jak i lokalni przedsiębiorcy. Znajduje się tu ponad 80 lokali, wysp handlowych oraz obiektów wielkopowierzchniowych, jak hipermarket Tesco i market budowlany OBI. Lokale w galerii zajmują znane marki m. in. H&M, Reserved, Douglas, Home&You, Vistula i Wólczanka, marki z grupy LPP – Reserved, Cropp, Mohito, House, Sinsay oraz gastronomiczne – KFC, Restauracja Olimp, Pizzeria Gusto Dominium i New York Hot Dog. 

  Galeria Bursztynowa to galeria z sercem, dlatego odbywają się tu różnego rodzaju eventy o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz charytatywnym, organizowane wspólnie z lokalnymi stowarzyszeniami i instytucjami.

  Galeria Bursztynowa od 7 marca 2018 roku jest większa

  W sąsiedztwie Galerii Bursztynowej przy ulicy Goworowskiej powstał park handlowy Bursztynowa Park. Nowy obiekt współgra z istniejącą galerią, dzięki wykorzystaniu tożsamych płyt ceramicznych przy wykończeniu fasady budynku. Powierzchnia najmu wynosząca około 5 tys. m2 zapewnia szeroką ofertę produktów i usług.

  Lokale w parku handlowym zajmują Jysk, Media Markt, Decathlon, Smyk, Komfort oraz Komfort Łazienki. 

  Oficjalne otwarcie Bursztynowa Park miało miejsce 7 marca 2018 roku. Zachęcamy do polubienia strony na Facebooku https://www.facebook.com/BursztynowaPark/ 

  W ramach inwestycji powstała także stacja paliw PKN „Orlen” oraz myjnia samochodowa bezdotykowa i automatyczna. Obiekty zostały połączone z galerią wspólną infrastrukturą i układem komunikacyjnym.


   

  Wynajem powierzchni: najem@narev-inwestycje.pl


  GALERIA W LICZBACH:

  1. Powierzchnia terenu inwestycji: 77 362,55 m2.
  2. Powierzchnia użytkowa: 31 071,4 m2.
  3. Liczba miejsc parkingowych: 816.
  4. Powierzchnia parkingów, dróg i chodników: 35 301,08 m2.


  Narev Inwestycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  ul. Inwalidów Wojennych 23/3

  07-410 Ostrołęka

   

  W dniu 30 lipca 2018 roku został uzgodniony Plan Podziału przez zarządy spółek:

  • BTN GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Ostrołęce (07-410), przy ul. Inwalidów Wojennych 23/3 (dalej: „Spółka Przejmująca”),
  • NAREV INWESTYCJE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Ostrołęce (07-410), przy ul. Inwalidów Wojennych 23/3 (dalej: „Spółka Dzielona”).

  Podział nastąpi w trybie art. 592 § 1 pkt 4 Kodeksu Spółek Handlowych, tj. poprzez przeniesienie na Spółkę Przejmującą części majątku Spółki Dzielonej w postaci zorganizowanej części przedsiębiorstwa (podział przez wydzielenie).

  W związku z powyższym Zarząd Spółki Dzielonej, działając na podstawie art. 535 § 3 zd. 2 Kodeksu Spółek Handlowych, udostępnia niniejszym przedmiotowy Plan Podziału do publicznej wiadomości pod niniejszym adresem:

  NAREV INWESTYCJE Sp. z o.o. plan podziału 30 07 2018

  W imieniu Spółki Dzielonej:


  Roman Tomczak – Prezes Zarządu Spółki Dzielonej

  Andrzej Brzózy – Członek Zarządu Spółki Dzielonej

  Jarosław Nowak – Członek Zarządu Spółki Dzielonej

  Galeria zdjęć

  Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem