Centrum Zabaw Figlarium

  Figlarium w Ostrołęce to największe i najnowocześniejsze centrum zabaw w regionie. Na dzieci czeka tu wiele atrakcji: czteropoziomowa konstrukcja do zabawy, zjeżdżalnie, labirynty, tor przeszkód, zjeżdżalnia rolkowa, basen z piłeczkami - to wszystko z klimatycznym, kolorowym oświetleniem konstrukcji. Za największą atrakcję uznawana jest wieża Spiderman’a. Z wielką radością udostępniamy także boisko do gry w piłkę oraz w koszykówkę. Dużą popularnością cieszą się także organizowane przez nas imprezy urodzinowe dla dzieci. Natomiast, w czasie wakacji i ferii zimowych, zapraszamy na nasze edukacyjno-rozrywkowe półkolonie.

  Zostawienie dziecka pod opieką FIGLARIUM to niewątpliwie dobra okazja do spokojnego zrobienia zakupów w Galerii Bursztynowej. Opiekunów, którzy zamiast zakupów zdecydowali się zostać u nas, zapraszamy do Figlarium Cafe na wyśmienitą kawę z profesjonalnego ekspresu oraz świeże przekąski. U nas skorzystać można także z bezpłatnego Wifi.

  Sala zabaw w Ostrołęce zaprasza także grupy szkolne i przedszkolne z nauczycielami. Aktualnie mamy dla Państwa przygotowane trzy programy edukacyjne do wyboru, które mają za zadanie pomóc przeprowadzić Państwu innowacyjną lekcję poza szkołą czy przedszkolem.


  Godziny otwarcia
  poniedziałek - piątek
  11:00 - 20:00
  sobota i niedziela
  10:00 - 20:00
  Kontakt
  Telefon:
  514 508 415
  Kategoria:
  Dla Dzieci
  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem