House

  HOUSE TO MARKA KIEROWANA DO SZEROKIEGO GRONA MŁODYCH OSÓB, CENIĄCYCH SOBIE RELACJE Z GRUPĄ ORAZ PRZYJEMNE SPOSOBY SPĘDZANIA CZASU. TO OFERTA TAKŻE DLA TYCH, DLA KTÓRYCH MUZYKA JEST ŹRÓDŁEM INSPIRACJI I NIEZBYWALNYM ELEMENTEM ŻYCIA. OBECNIE POD MARKĄ HOUSE DZIAŁA 210 SALONÓW W POLSCE I 115 W KRAJACH EUROPEJSKICH.


  Oferta marki podzielona została na cztery linie - dwie damskie i dwie męskie.

  LINIE DAMSKIE:

  • CASUAL SPORT - linia przeznaczona dla dziewczyn lubiących eksperymentować i bawić się modą. Charakteryzuje się nowoczesnym, lekko sportowym stylem z odważnymi, dużymi nadrukami. To odzież dla aktywnych dziewczyn lubiących modne rozwiązania.
  • CASUAL FASHION - część linii damskiej mocno zorientowana na trendy w światowej modzie. W modelach widać wyraźne inspiracje z pokazów pret-a-porter. Marka proponuje także szeroki tkaninowy asortyment w postaci koszul, spódnic, sukienek, tunik i płaszczyków..


  LINIE MĘSKIE:

  • CLUBBING BOY - linia dla chłopaków lubiących zwracać na siebie uwagę, poszukujących w ciuchach i akcesoriach (paskach, czapkach, designerskich torbach oraz butach) nowych form, kolorów i nadruków..
  • URBAN COLLEGE - druga męska linia charakteryzuje się stylem miejskim połączonym z elementami klasycznymi. Została stworzona z myślą o tych, którzy cenią jakość, charakter rzeczy vintage i subtelne odwołania do aktualnych trendów.


  Wszystkie linie uzupełnione są przez charakterystycznymi dla marki dodatkami i akcesoriami.

  Godziny otwarcia
  poniedziałek - sobota
  10:00 - 21:00
  niedziela
  10:00 - 20:00
  Kontakt
  Telefon:
  785 003 936
  Kategoria:
  Moda
  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem