Konkurs „Dzieci śpiewają i wygrywają”

  2021-04-26 Zakończony

  Zapraszamy do udziału w konkursie przygotowanym dla rodziców oraz ich pociech. Konkurs jest organizowany głównie z myślą o najmłodszych z okazji ich święta Dnia Dziecka i to właśnie oni będą głównymi bohaterami zadania konkursowego.

  Do wygrania mamy bony podarunkowe o wartości 1000 zł za I miejsce plus nagranie piosenki z profesjonalnym wykonawcą, 500 zł za II miejsce oraz 500 zł - nagrodę przyznaną przez internautów w głosowaniu na Facebooku. Nagrodę dodatkową w postaci ubrań (pełnej stylizacji) ufundowała także marka Reporter Young. 

  Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody?

  Należy przesłać do nas nagranie wideo, w którym Wasza pociecha śpiewa swoją ulubioną piosenkę, inną dowolnie wybraną lub autorską. Mile widziana będzie ciekawa sceneria, zwłaszcza Wasze ulubione miejsca w Ostrołęce oraz pomysłowe stroje.

  W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 2 do 12 lat lecz za zgodą swojego opiekuna prawnego, który zapoznał się z regulaminem konkursu i akceptuje jego warunki.

  Filmy należy przesłać do nas do 22 maja 2021 roku na adres mailowy: marketing@galeriabursztynowa.com.pl. (Podczas przesyłania dużych plików podpowiadamy, aby skorzystać z bezpłatnych serwisów do wysyłki plików np. We transfer.) Filmy można także zgrać na pendrive i przesłać pocztą na adres siedziby Organizatora BTN Tomczak sp.j. ul. Inwalidów Wojennych 23/3, 07-410 Ostrołęka lub zostawić w siedzibie Ochrony w Galerii Bursztynowej.

  Spośród nadesłanych filmów Komisja Konkursowa przyzna I i II miejsce. Dodatkowo, Komisja przyzna nagrodę internautów. Wybierze w tym celu 6 jej zdaniem najlepszych wykonań, które zostaną opublikowane na Facebooku Galerii Bursztynowej, a następnie internauci zagłosują i wybiorą swojego faworyta.

  Szczegóły konkursu znajdziesz w regulaminie.

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem