Konkurs Mikołajkowy 2020

  2020-11-18

  Konkurs Mikołajkowy 2020 dla dzieci

  W tym roku ze względu na obostrzenia sanitarne Mikołaj nie będzie mógł spotkać się osobiście z dziećmi w Galerii Bursztynowej. Nie znaczy to jednak, że nie pamiętamy o najmłodszych. Przygotowaliśmy konkurs mikołajkowy dla dzieci. Każde dziecko w wieku od 2 do 12 lat może zaprojektować dowolną techniką kartkę świąteczną dla Galerii Bursztynowej. Mile widziane będą logo galerii oraz Miś Bursztynek. Nagrodzimy aż 100 autorów prac. Mikołaj dostarczy upominki osobiście na wskazany przez autorów adres zachowując oczywiście wszystkie zasady bezpieczeństwa związane z Covid-19. Wybrane prace będziemy także publikować na naszym Facebooku. 

  Dodatkowo 3 najlepsze kartki świąteczne zostaną poddane profesjonalnej obróbce graficznej, a następnie wykorzystane przy tworzeniu książeczki z kolejnymi przygodami Misia Bursztynka, a także zaprezentowane na naszej stronie internetowej bursztynowa.pl i Facebooku

  DO DZIEŁA! :) 

  Zasady konkursu:

  1. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

  2. Do kartki świątecznej należy dołączyć odpowiedź na pytanie: Dlaczego to Ciebie właśnie ma odwiedzić Święty Mikołaj? Dane takie jak: imię dziecka, wiek, adres zamieszkania oraz numer telefonu. Gotowy formularz można pobrać PONIŻEJ. Wydrukuj go, wypełnij oraz dołącz do kartki świątecznej. 

  3. Kartki świąteczne należy zostawić w księgarni Jantar w Galerii Bursztynowej lub przesłać pocztą na adres: BTN sp.zoo Sp.K.ul. Inwalidów Wojennych 23/3, 07-410 Ostrołęka z dopiskiem Konkurs Mikołajkowy. 

  4. Termin dostarczenia prac to 7 grudnia 2020 r. 

  5. Upominki Mikołaj będzie dostarczał w dniach 10-20 grudnia 2020 r. informując wcześniej o zamiarze dostarczenia upominku. 

  6. Zwycięskie prace opublikujemy na Facebooku w dniach 8-9 grudnia 2020 r.


  POBIERZ FORMULARZ

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem