Konkurs Mikołajkowy 2021

  2021-11-10 Zakończony

  Konkurs mikołajkowy na najładniejszą kartkę świąteczną stał się już tradycją. Co roku, otrzymujemy od dzieci mnóstwo ciekawych prac. W tym roku nie może być inaczej.

  Zaprojektuj kartkę i wyślij ją do nas

  Zaprojektuj kartkę świąteczną, użyj dowolnej metody, liczy się pomysł, a następnie prześlij ją do nas na adres BTN Tomczak sp.j. ul. Inwalidów Wojennych 23/3, 07-410 Ostrołęka z dopiskiem KONKURS MIKOŁAJKOWY lub zostaw w Książnicy Polskiej [księgarnia Jantar] w Galerii Bursztynowej. Do pracy konkursowej dołącz FORMULARZ KONKURSOWY. Mile widziane będą wykorzystane w projektach logo Galerii Bursztynowej oraz Miś Bursztynek! Konkurs przeznaczony jest dla dzieci do 12 roku życia. 

  DO WYGRANIA: Upominki od Galerii Bursztynowej oraz bony podarunkowe o wartości min.100 zł do wykorzystania w sklepie Planeta Zabawek.

  Spośród nadesłanych kartek nagrodzimy 30 najładniejszych prac. Nagrody zostaną wręczone w dniu 4 grudnia 2021 r. w Galerii Bursztynowej. Nagrody wręczy osobiście Święty Mikołąj.

  Konkurs na Facebooku i Nagroda Główna - Bon o wartości 400 zł do Media Markt

  Dodatkowo 3 najpiękniejsze kartki świąteczne wybrane przez komisję konkursową wezmą udział w głosowaniu na Facebooku. Zwycięzca głosowania otrzyma bon podarunkowy o wartości 400 zł do wykorzystania w Media Markt. Nagrodę zwycięzcy wręczy także osobiście Święty Mikołąj w dniu 4 grudnia w Galerii Bursztynowej. 

  ZAŁĄCZNIKI

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem