zaprojektuj swoją koszulkę do szkoły

  2020-08-26 Zakończony
  Partnerzy: 5-10-15, Coccodrillo oraz Reporter Young

  Zaprojektuj swoją koszulkę do szkoły!/regulamin/

  Wydarzenie polega na tym ,że dzieci projektują koszulki na przygotowanym papierowym wykroju, Galeria Bursztynowa wybiera najlepsze projekty i realizuje je a następnie organizuje mini pokaz mody zwycięzców.

  Oto szczegóły:

  1.ETAP I: Dzieci od 5 do 15 lat /albo ich  rodzice/ pobierają specjalnie przygotowane wykroje papierowe koszulki  ze sklepu Reporter Young ,Cocodrillo lub 5.10.15 a następnie w zaciszu domowym wykonują projekt koszulki dowolną techniką i zwracają do w/w sklepów załączając zgodę na udział w konkursie wg poniższego wzoru. . Termin od 27 sierpnia  do 8 września włącznie.Można również wydrukować sobie wykrój koszulki w formacie A-3 wg załącznika.

  2.II ETAP: Komisja Konkursowa wybierze 5 najlepszych projektów  a  grafik po ewentualnych korektach zaprojektuje ostateczny kształt koszulki. Następnie Galeria Bursztynowa wykona zaprojektowane koszulki. Na koszulkach będzie zamieszczona informacja kto zaprojektował koszulkę. W komisji konkursowej będzie uczestniczyła stylistka Małgorzata Laskowska. Będą mile widziane następujące elementy w projektach: Miś Bursztynek, logo Galerii Bursztynowej lub elementy loga sklepów które patronują akcji czyli Reporter Young, Cocodrillo i 5.10.15.Dodatkowo Zwycięzcy otrzymują po 1 egz. koszulki dla  rodzica/ mama lub tata/ wg swojego projektu

  3.III ETAP: Zwycięzcy -5 dzieci  otrzymują nagrody w wysokości po 300 zł w formie kart upominkowych na zakupy w w/w sklepach oraz upominki od Galerii Bursztynowej. Ponadto stylistka zorganizuje mini pokaz mody z udziałem zwycięzców który zostanie nagrany na video i upubliczniony w kanałach informacyjnych Galerii Bursztynowej i regionalnych portalach. W filmie video będą uwidocznione marki biorące udział w projekcie .Wydarzenie będzie odpowiednio dobrze nagłośnione z własną grafiką i przekazem

  ZGODA NA UDZIAŁ W KONKURSIE,,ZAPROJEKTUJ SWOJA KOSZULKĘ DO SZKOŁY,,

  /należy dołączyć do projektu koszulki/

  1.Imię dziecka……………………………………….

  2.Wiek dziecka…………………………………………

  3.Rozmiar noszonej koszulki………………………

  4.Telefon kontaktowy do  rodzica…………………………

  5.Rozmiar koszulki noszonej przez rodzica………………………/należy wpisać czy to kobieta czy mężczyzna

  Oświadczam ,że wyrażam zgodę na udział w konkursie .Zapoznałam się z Regulaminem opublikowanym na  stronie www Galerii Bursztynowej. Oświadczam ,że wyrażam zgodę na upublicznienie wizerunku mojego dziecka i mojej osoby na zdjęciach i filmach i w materiałach na potrzeby konkursu bez podawania  nazwiska i innych danych oprócz imienia. Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w mini pokazie mody wg regulaminu.

  Imię i nazwisko…………………………………………………………………………………………………………….

  Podpis rodzica lub opiekuna prawnego…………………………………………………………………………..

  Załączniki

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem