Reserved

  RESERVED TO MARKA ODZIEŻOWA OBECNA W 10 KRAJACH EUROPY. PIERWSZY SKLEP POD TĄ NAZWĄ ZOSTAŁ OTWORZONY W POLSCE W POŁOWIE LAT DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH. DO DZISIAJ POWSTAŁO JUŻ PONAD 340 SALONÓW W EUROPIE ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ. W KAŻDYM Z NICH KLIENCI ZNAJDĄ MODNE UBRANIA DOBREJ JAKOŚCI.

  RESERVED angażuje się też w promocję młodych, utalentowanych projektantów, podkreślając w ten sposób, że jest marką dla tych wszystkich, którzy szukają odzieży stworzonej według światowych trendów za przystępną cenę.

  Marka RESERVED oferuje kilka niezależnych linii dedykowanych kobietom i mężczyznom zależnie od ich oczekiwań od ubrań wynikających ze stylu życia i podejścia do mody.


  LINIE DAMSKIE:

  • OFFICE - linia dla kobiet, które wybierają na co dzień nowoczesną elegancję. Znaleźć tu można  klasyczne stroje na specjalne oraz służbowe okazje.
  • STREET FASHION - proponuje modę miejską, która idealnie sprawdza się na mniej formalne okazje. Nosi się ją swobodnie, a jednocześnie pozwala poczuć się kobieco i stylowo.
  • YOUNG - linia stworzona z myślą o młodych indywidualistkach, poszukujących swego stylu i otwartych na zmiany. Ubrania z tej linii są kwintesencją najnowszych trendów w modzie. Tym, które je wybiorą pozwalają czuć się kobieco, subtelnie i nowocześnie.


  LINIE MĘSKIE:

  • CITY - składa się z klasycznych elementów, atrakcyjnych dla młodszych jak i odważniejszych mężczyzn. Ubrania z tej linii łączą elegancję z wyszukanym stylem i są doskonałe na mniej formalne spotkania.
  • CASUAL - praktyczna, swobodna linia ubrań, odporna na różne warunki atmosferyczne - jednocześnie wygodna i elegancka. Przeznaczona jest do noszenia na co dzień, w mieście i poza nim.
  • YOUNG - to linia dla odważnych, pełna nowinek zaczerpniętych wprost z wybiegów. Charakteryzują ją oryginalne kroje i kolory, pozwalające ubierać się na luzie lecz w eleganckim tonie.


  Oferta salonów obejmuje też linię Jeans, kolekcję bielizny, szeroki wybór akcesoriów oraz butów.


  RESERVED KIDS

  Kolekcje dziecięce czyli RESERVED KIDS są przeznaczone dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat (62-164 cm). Ubrania wykonane z naturalnych materiałów, staranne wykończone, charakteryzują się przyjaznym wzornictwem i kolorystyką. Wszystko to pozwala łączyć je w harmonijne zestawy, zapewniające małym właścicielom pełen komfort, wygodę i przyjemność z noszenia.

  RESERVED KIDS to także akcesoria i buty dla dzieci i nastolatków.

  Godziny otwarcia
  poniedziałek - sobota
  10:00 - 21:00
  niedziela
  10:00 - 20:00
  Kategoria:
  Moda
  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem