Bursztynowy Dzień Dziecka. Foto i wideo z imprezy

  2018-06-04

  Bursztynowy Dzień Dziecka za nami. Ta wyjątkowa impreza zapadnie wielu osobom w pamięci, zwłaszcza dzieciom. W niedzielę, 3 czerwca na łączce przy centrum handlowym czekało mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Najbardziej emocjonalny dla uczestników, jak i widzów był pokaz mody dziecięcej. Wzięło w nim udział ponad dwadzieścioro dzieci, wybranych w drodze castingu. Zanim młodzi modelki i modelki pokazali swoje umiejętności na scenie, zostali poddani stylizacji fryzur i drobnemu makijażowi, by mogli poczuć się jak największe gwiazdy w świecie mody. 

  Dużą uwagę widzów przykuło także magiczne show w wykonaniu Tomasza Sadowskiego, uczestnika jednej z edycji "Mam talent". Dzieci mogły na chwile zamienić się w magika i z pomocą iluzjonisty wykonać kilka zabawnych sztuczek. 

  Z pewnością wiele pozytywnych i niezapomnianych wrażeń zapewniła dzieciom atrakcja w postaci ogromnego balona, który wznosił się z pasażerami na wysokość kilkudziesięciu metrów. 

  Warto również wspomnieć o występie Uli Kowalskiej, zwyciężczyni jednej z edycji "Mali Giganci". Ta młoda wokalistka zaprezentowała się niesamowicie od strony wokalnej, jak i tanecznej. Oczywiście po koncercie nie obyło się bez autografów dla swoich fanów.

  Impreza miała mocny akcent mundialowy. Oprócz tego, że można było usłyszeć na żywo najnowszy singiel Uli pt."Nasza chwila", który będzie zagrzewał naszych piłkarzy w czasie mundialu, to także najmłodsi mogli wziąć udział w rozgrywkach piłkarskich na miniboisku.

  Galeria Bursztynowa obchodziła  w tym roku czwarte urodziny, dlatego dla uczestników imprezy przygotowała także smaczny tort. 

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmu z imprezy! 

  Galeria zdjęć

  Obejrzyj wszystkie zdjęcia

  Filmy

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem