CASTING dla dzieci

  2019-04-29

  Zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami do udziału w castingu już 10 maja br., w godzinach 14.00 - 20.00. Wybierzemy dwadzieścioro dzieci, które staną się bohaterami pokazu mody podczas Bursztynowego Dnia Dziecka.

  W castingu będą mogli wziąć udział chłopcy oraz dziewczynki, którzy mierzą do 165 cm wzrostu, a ich wiek nie przekracza 15 lat. Mile widziane będą dzieci, które lubią być w centrum uwagi, nieustannie przymierzają ubrania oraz kochają pozować do zdjęć.

  Dzieci, które przejdą pomyślnie casting, staną się głównymi bohaterami pokazu mody podczas Bursztynowego Dnia Dziecka, który z kolei zaplanowany został na 1 czerwca br.  Najmłodsi zaprezentują kolekcje marek Reporter Young, 5,10,15 oraz Coccodrillo, Ponadto tego dnia na wszystkie dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji sportowych, rozrywkowych oraz edukacyjnych!

  Zanim wybrani do pokazu mody mali modele i modelki zaprezentują się na wybiegu, zajmą się nimi profesjonalni styliści i wizażyści. Dzieci będą miały zrobione także pamiątkowe zdjęcia z wydarzenia. Każde dziecko, które weźmie udział w pokazie mody otrzyma również upominki.

  Spełnij modowe marzenie swojego dziecka i odwiedź Galerię Bursztynową w piątek, 10 maja br.. Casting będzie odbywał się przy sklepie Big Star, w godzinach 14.00 - 20.00.  Załączniki

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem