CASTING dla panów!

  2017-09-25
  Partnerzy: Big Star, Diverse, Douglas, Elisabeth Exclusive Butique, Lee Wrangler, REBEL ELECTRO, Reporter Young oraz Wojas

  Z okazji Dnia Chłopaka ogłaszamy casting do udziału w kolejnej modowej akcji w Galerii Bursztynowej, tym razem skierownej tylko do panów, tych młodszych i tych starszych. Do tej pory organizowaliśmy tego typu akcje głównie dla kobiet, ale tym razem chcemy, żeby to panowie mieli okazję stanąć przed obiektywem aparatu i zaprezentować ciekawe stylizacje na jesień i zimę.

  Do lamusa odeszły już czasy, kiedy to o męskie kosmetyki i ubrania dbały panie domu. Dziś panowie w większości sami odpowiadają za swój wygląd. Dzięki odpowiedniemu wyglądowi zewnętrznemu, nie tylko jesteśmy lepiej odbierani przez innych, ale przede wszystkim lepiej czujemy się we własnym ciele.

  Dlatego, jeżeli jesteś mężczyzną i chcesz, aby nasza stylistka Agata Bałdyga, właścicielka marki Doradca Stylu, pokazała w czym wyglądałbyś najkorzystniej oraz przeżyć niesamowitą modową przygodę, zgłoś się już dziś!

  Do udziału w akcji mogą zgłosić się panowie w wieku od 10 do 50 lat. Na zgłoszenia czekamy do 6 października br.  Wybierzemy na rozmowę kwalifikacyjną 10-ciu panów, a następnie 6-ciu z nich weźmie udział w sesji zdjęciowej.

  Na naszym facebooku odbędzie się również konkurs, w którym internauci wybiorą najlepszą stylizację. Zwycięzcy w dwóch kategoriach do lat 16 oraz powyżej 16 roku życia otrzymają w nagrodę 500 zł na zakupy u partnerów akcji.

  Załączniki

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem