Decathlon otworzy swój sklep w parku handlowym

  2017-06-14

  Pierwsze prace budowlane nowej inwestycji spółki Narev Inwestycje, właściciela Galerii Bursztynowej, ruszą już niebawem. Na placu przy centrum handlowym, od strony ulicy Goworowskiej, powstanie park handlowy o powierzchni najmu wynoszącą około 5 tys. m2. Nowy obiekt zapewni szeroką ofertę produktów i usług.

  Jednym z najemców parku handlowego będzie sklep sportowy Decathlon. Lider na polskim rynku sportowym, oferuje ponad 30 tys. artykułów do uprawiania kilkudziesięciu dyscyplin sportowych w 46 sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.

  Oferta Decathlonu przeznaczona jest dla wszystkich pasjonatów, od początkujących do zaawansowanych sportowców. Oparta jest głównie na markach własnych, a ich ekipy wkładają całą swoją energię w tworzenie produktów technicznych, ładnych, prostych i zawsze w jak najniższej możliwie cenie.

  W ramach inwestycji powstanie także stacja paliw polskiego koncernu paliwowo-energetycznego PKN „Orlen” oraz myjnia samochodowa ręczna bezdotykowa i automatyczna. Obiekty zostaną połączone z centrum handlowym wspólną infrastrukturą i układem komunikacyjnym.

  O kolejnych markach, które znajdą się w parku handlowym będziemy informować wkrótce.

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem