Dzień Kobiet w Galerii Bursztynowej

  2019-03-04

  Zapraszamy wszystkie Panie, te małe i te duże do Galerii Bursztynowej w dniu 8 marca. Z okazji Waszego święta będą czekały na Was kolorowe i bajecznie przystrojone drinki, prezenty oraz porady dietetyka. Dla najmłodszych Pań przygotowaliśmy warsztaty plastyczne z konkursem, w  którym każda dziewczynka będzie miała okazję wygrać dla swojej mamy Kartę Podarunkową o wartości 350 zł do sklepu Taranko. 

  Zapraszamy w godzinach 12.00 - 18.00

  • Warsztaty plastyczne z konkursem dla dzieci pt. „Sukienka dla mamy”. Do wygrania 2 x Karta Podarunkowa - 350 zł do Taranko. 

   Zasady i regulamin konkursu:

  Każde dziecko może wziąć udział w warsztatach plastycznych w dniach 8 i 9 marca br., w godzinach 12.00 - 18.00 i zgłosić swoją pracę do konkursu. Organizator wybierze jego zdaniem 10 najładniejszych prac, które wezmą udział w głosowaniu przez internautów na Facebooku Galerii Bursztynowej. Głosowanie odbędzie się w dniach 11-14 marca 2019 r. do godziny 22.00. Autorzy dwóch prac, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają w nagrodę Kartę Podarunkową o wartości 350 zł do wykorzystania w sklepie Taranko w Galerii Bursztynowej. 

  • Drink Bar dla małych i dużych Pań. [BEZPŁATNIE] 
  • Prezenty dla Pań - pomadki i maseczki do ust. [ZA OKAZANIEM PARAGONU na kwotę min. 10 zł z dnia 8 marca 2019 r. W akcji biorą udział paragony ze wszystkich punktów handlowych i usługowych w Galerii Bursztynowej oraz Parku Handlowego z wyjątkiem Tesco i Obi.] 
  • Porady dietetyka [BEZPŁATNIE 12.00 - 16.00]

  POCZUJ SIĘ WYJĄTKOWA!

  Regulamin konkursu plastycznego

  Filmy

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem