Mikołaj w Galerii Bursztynowej

  2021-12-01

  Spotkaj się ze Świętym Mikołajem w Galerii Bursztynowej!

  W tym roku Galerię Bursztynową Święty Mikołaj odwiedzi kilka razy. Pierwszą wizytę zaplanował już 4 grudnia z okazji Mikołajek. 

  Tego dnia, od godziny 11.00 przy iluminacji świątecznej Mikołaj będzie wręczał nagrody i upominki dzieciom, które wzięły udział w konkursie mikołajkowym, natomiast najmłodsi klienci galerii będą mogli sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem w godzinach 12.30 -17.00. Akcję rozpocznie tradycyjnie mikołajowa parada wewnątrz centrum handlowego. Wydarzeniu będzie przygrywać świąteczna muzyka w wykonaniu Piotra Grzyba.

  To dopiero początek bo na   spotkania z Mikołajem zapraszamy także 11, 12, 18 i 19 grudnia. Dzieci będą mogły sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem oraz jego pomocnikami w godzinach 12.00 - 17.00. Na najmłodszych będą czekały także  upominki oraz konkursy z nagrodami.

  Szczególnie zapraszamy do odwiedzenia Galerii Bursztynowej 12 grudnia. Tego dnia Święty Mikołaj będzie pomagał przy akcji charytatywnej. Zachęcamy do wsparcia zbiórki pieniężnej na leczenie i rehabilitację niespełna 2-letniego Leonka. Pieniądze będzie można wrzucić do puszek wolontariuszy lub wykupić ciekawe fanty w okazyjnych cenach, które będą znajdowały się na stoisku przy iluminacji świątecznej [przy sklepie Coccodrillo].

  Zapraszamy dzieci i ich rodziców na bezpieczne spotkania z Mikołajem w Galerii Bursztynowej w każdy grudniowy weekend. Mikołaj będzie tak często odwiedzał galerię w tym roku, że nie ma potrzeby stać w kolejkach do niego i narażać się na nieprzestrzeganie rygorów sanitarnych a upominków starczy dla wszystkich.

   

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem