Mikołajki 2018

  2018-11-26

  Spotkanie ze Świętym Mikołajem to dla każdego dziecka niesamowite przeżycie, które pamięta się na całe życie. Na te niezapomniane chwile spędzone w świątecznej atmosferze Galeria Bursztynowa zaprasza w niedzielę, 2 grudnia.


  Program:

  11.00 - 17.00 

  • Bezpłatne zdjęcia ze Św. Mikołajem na tle świątecznej scenografii. 

  Każde dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z białobrodym i jego pomocnikami. Zdjęcia będą wydawane na miejscu za darmo. 

  • Prezenty od Świętego Mikołaja

  Dodatkowo za okazaniem paragonu o wartości min. 50 zł wydanego w punktach handlowych i usługowych w Galerii Bursztynowej i w parku handlowym Bursztynowa Park w dniach 1 i 2 grudnia br., dziecko będzie mogło otrzymać prezent od Świętego Mikołaja. Można łączyć maksymalnie dwa paragony. Liczba prezentów ograniczona do 500 sztuk. [Markety OBI i Tesco nie biorą udziału w akcji.]

  11.00 – 17.00 

  • Występy młodzieży z klubu „OCZKO”.

  11.00 – 17.00 

  • Konkurs "List do Św. Mikołaja".

  Każde dziecko wręcza list osobiście Świętemu Mikołajowi podczas imprezy. Technika wykonania listu jest dowolna. Mile widziane będą piękne rysunki oraz wierszyki. List powinien zawierać informację o prezencie, który dziecko chciałoby otrzymać pod choinkę. Upominki powinny być dostępne w sklepach Toy Planet lub SMYK. List należy przekazać Mikołajowi w kopercie wraz z danymi: Imię i nazwisko rodzica, imię dziecka, wiek dziecka, miejscowość, tel. kontaktowy. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 2-12 lat. Wyłonimy 3 autorów najciekawszych prac, o wynikach powiadomimy telefonicznie najpóźniej w dniu 5 grudnia br. 

  Administratorem odpowiedzialnym za przetwarzanie danych osobowych jest Narev Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Inwalidów Wojennych 23/3  07-410 Ostrołęka. Dane osobowe, które otrzymamy od Państwa w drodze dobrowolnej i świadomej  zgody, w związku z zainteresowaniem naszą akcją będą przetwarzane w celu rozstrzygnięcia konkursu oraz statystycznym. Dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Więcej w polityce prywatności. 

  10.00 – 19.00 

  • Zbiórka pieniężna na leczenie 4-letniej Dobrusi Napiórkowskiej.

  W dniu 2 grudnia w pobliżu scenografii świątecznej, będzie można wykupić atrakcyjne fanty w okazyjnych cenach lub wrzucić pieniążki do puszek wolontariuszy. Pomoc, w postaci nawet symbolicznej kwoty będzie pięknym mikołajkowym prezentem dla 4-letniej Dobrusi. 

  12.00 - 18.00

  • Warsztaty zdobienia pudełek na prezenty z Yes Create.

  Zapraszamy dzieci do udziału w kreatywnych warsztatach, podczas których będzie można zrobić przepiękne pudełka na prezenty dla swoich najbliższych. 


  Tego dnia będzie można liczyć także na gadżety oraz upominki od partnerów imprezy: Decathlon, Jubiler Grapi, Briju, Książnica Polska, Media Markt, mBank.   Zobacz film Bursztynowa dla Dzieci

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem