mikołajki w galerii bursztynowej

  2019-11-26

   Spotkanie ze Świętym Mikołajem to dla każdego dziecka niesamowite przeżycie, które pamięta się na całe życie. Na te niezapomniane chwile spędzone w świątecznej atmosferze Galeria Bursztynowa zaprasza w sobotę 7  grudnia.


  Program:

  11.00 - 18.00 Pasaż w Galerii obok  sklepu Big Star

  • Bezpłatne zdjęcia ze Św. Mikołajem na tle świątecznej scenografii.

  Każde dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z białobrodym i jego pomocnikami. Zdjęcia będą wydawane na miejscu za darmo. Mikołajowi będą  pomagali Miś Bursztynek i elfy a główny pomocnik elf będzie ogłaszał co jakiś czas konkursy z nagrodami.

  • Prezenty od Świętego Mikołaja

  Dodatkowo za okazaniem paragonu o wartości min. 50 zł wydanego w punktach handlowych i usługowych w Galerii Bursztynowej i w parku handlowym Bursztynowa Park w dniach  6  i 7 grudnia br., dziecko będzie mogło otrzymać prezent od Świętego Mikołaja. Można łączyć maksymalnie dwa paragony. Liczba prezentów ograniczona do 500 sztuk. [Markety OBI i Tesco nie biorą udziału w akcji.] W tym roku dziecko będzie mogło sobie wybrać jeden z 3 prezentów do wyboru.

  Specjalny Prezent od Misia Bursztynka 

  W tym roku dzieci będą mogli zdobyć książeczkę pt. ,,Przygody Misia Bursztynka,, wydaną przez Galerię Bursztynową. Co więcej, książeczkę będzie podpisywał  autor opowiadań Stanisław Orłowski a  autor ilustracji Szczepan Sadurski http://www.sadurski.com  -znany rysownik i karykaturzysta ,będzie wykonywał błyskawicznie karykatury. Będzie to pamiątka na cale życie. Aby  zdobyć książeczkę razem z autografami i karykaturą trzeba okazać paragon o wartości min. 10 zł wydanego 6 lub 7 grudnia zł lub wrzucić datek do puszki dla chorego dziecka w kwocie 10 zł minimum .Uwaga: będą honorowane  też paragony  okazane przy odbiorze prezentów od Mikołaja

  • Zbiórka pieniężna na leczenie 5-letniej Dobrusi Napiórkowskiej.

  W dniu 7 grudnia  będzie można wykupić atrakcyjne fanty w okazyjnych cenach lub wrzucić pieniążki do puszek wolontariuszy. Pomoc, w postaci nawet symbolicznej kwoty będzie pięknym mikołajkowym prezentem dla 5-letniej Dobrusi, która wymaga  nadal intensywnego leczenia. Już nie raz pomagaliśmy Dobrusi. I  tym razem liczymy na szczodre serca naszych klientów

   

  Filmy

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem