Największa akcja rabatowa

  2018-09-13
  Partnerzy: 5-10-15, Big Star, Briju, Coccodrillo, Czas na Herbatę, Diverse, Douglas, Elisabeth Exclusive Butique, Figlarium, For You, Gracja, Home&you, Inglot, Jubiler Grapi, KFC, Knittex, Książnica Polska, Lee Cooper, Luxor, Marilyn, Moodo, Neo Nail, New Vision, New York Hot Dog, Pizza Dominium, Quiosque, REBEL ELECTRO, Reporter Young, SWISS, Tatuum, Top Secret, Toy planet, Triumph, Vistula, Wojas, Wólczanka, Ziaja dla Ciebie oraz Złota Rączka

  Do kolejnej edycji Akcji Rabatowej przyłączyło się blisko 40 marek! To największa Akcja Rabatowa w porównaniu do poprzednich edycji. 

  Klienci Galerii Bursztynowej w ramach akcji rabatowej będą mogli skorzystać ze zniżek w dniach 14-18 września br. w sklepach odzieżowych, a także w lokalach gastronomicznych i usługowych. Rabaty będą udzielane głównie na produkty z nowych kolekcji. Takiej okazji nie można przegapić!

  Aby skorzystać z rabatów wystarczy pobrać i wydrukować kupony, a następnie okazać je przy kasie. Książeczki z kuponami będą wręczane przez hostessy także w dniach obowiązywania akcji w Galerii Bursztynowej. 

  Jeżeli jesteś abonentem naszego newslettera kupony otrzymasz na podany przy zapisie adres email. Jeżeli nie jesteś abonentem newslettera, a chcesz wcześniej otrzymywać informacje o wydarzeniach i promocjach w Galerii Bursztynowej, zapisz się już dziś na bezpłatny newsletter. 

  Zapisz się tutaj    Pobierz kupony

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem