Walentynki w Galerii Bursztynowej

  2019-02-09
  Partnerzy: Briju, Elisabeth Exclusive Butique, Jubiler Grapi, Marilyn, Profesjonalne produkty do włosów, Top Secret oraz Triumph

  ATRAKCJE:

  14 lutego

  Zapraszamy od godz. 14.00 do 20.00.

  1. MAGIC MIRROR

  Nowoczesna lustrzana fotobudka. Odwiedź nas z przyjaciółmi i stwórz własne zdjęcia oraz gify w walentynkowych ramkach, a potem wydrukuj, udostępnij na Facebooku lub prześlij plik na telefon. Świetna zabawa gwarantowana!

  2. ZADANIE LUB PYTANIE. 

  Wybierz jedną z opcji, a za poprawną odpowiedź lub wykonane zadanie otrzymasz od konferansjera walentynkowy upominek.

  3. DLA DZIECI: 

  Warsztaty wykonywania walentynkowych ozdób.

  4. UPOMINKI ZA BURSZTYNKI: 

  Zrobiłeś/aś zakupy na kwotę min. 200 zł w dniu 14 lutego? Odbierz od sprzedawcy 50 Bursztynków [nasz galeriowy banknot], a następnie wymień go u u hostessy na walentynkowy upominek.  [Punkt będzie znajdował się przy jubilerze Grapi]. Dla klientów przygotowaliśmy m. in. kosmetyki, biżuterię oraz bony. 


  15 i 16 lutego

  5. Fotobudka klasyczna - za darmo  [godz. 12.00 - 18.00]. 


  REGULAMIN

  1. Organizatorem wydarzenia oraz promocji "Upominki za Bursztynki" jest Narev Inwestycje Sp. z o. o., ul. Inwalidów Wojennnch 23/3, 07-410 Ostrołęka, która jest właścicielem Galerii Bursztynowej. Przyjmuje się, że Organizatorem jest Galeria Bursztynowa w Ostrołęce we współpracy z wybranymi najemcami wyszczególnionymi w dalszej części regulaminu.
  2. Promocja "Upominki za Bursztynki" polega na tym, że klient dokonując zakupu w dniu 14 lutego 2019 roku na kwotę minimum 200 zł w wymienionych poniżej sklepach otrzymuje od sprzedawcy banknot Galerii Bursztynowej o nazwie 50 Bursztynków, który następnie może wymienić na upominek w punkcie znajdującym się przy jubilerze Grapi. Banknot na upominki można wymienić tylko w czasie trwania wydarzenia w dniu 14 lutego 2019 roku,  w godzinach 14.00 - 20.00. 

  3. Liczba upominków jest ograniczona. Po wydaniu wszystkich upominków, promocja może zostać przerwana przed godziną 20.00.
  4. Sklepy biorące udział w promocji: 

  - BRIJU
  - GRAPI
  - TRIUMPH
  - TOP SECRET
  - MARILYN wyspa handlowa
  - PROFESJONALNE PRODUKTY DO WŁOSÓW  wyspa handlowa
  - Elisabeth 

  5. Paragonów nie można łączyć poza jednym wyjątkiem: można łączyć najwyżej 2 paragony z wyspy handlowej Marilyn i z wyspy handlowej PROFESJONALNE PRODUKTY DO WŁOSÓW .
  6. Jeden klient może skorzystać tylko 1 raz z Promocji. Aby skorzystać z Promocji klient musi okazać hostessie paragon i pieniążek 50 BURSZTYNKÓW. Po otrzymaniu prezentu klient zwraca hostessie pieniążek 50 BURSZTYNKÓW, a paragon zostaje ostemplowany.
  7. Wśród prezentów znajdują się między innymi kosmetyki, bony podarunkowe, biżuteria, zegarki, bony obiadowe i inne.
  8. Prezenty nie mogą być wymieniane na równowartość w gotówce.
  9. Organizator zastrzega sobie prawo fotografowania i filmowania uczestników wydarzenia korzystających z atrakcji. Powstałe materiały Organizator może wykorzystać w celu promocyjnym na stronie internetowej bursztynowa.pl  lub swoim Facebooku. Jeżeli uczestnik wydarzenia nie chce być obecny w materiałach promocyjnych [zdjęcia i wideo] powinien zgłosić to do operatora kamery lub fotografa.
  10. Koniec.

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem