Walentynki w Galerii Bursztynowej[WIDEO]

  2015-02-15
  14 lutego obchodzimy Dzień Zakochanych, zwany potocznie również Walentynkami. Z tej okazji Galeria Bursztynowa przygotowała dla swoich klientów wiele ciekawych atrakcji. Nie zabrakło promocji, występów artystycznych i konkursów.

  Była to największa tego typu impreza w regionie. Organizatorzy przygotowali kiermasz upominków walentynkowych - do nabycia były limitowane rękodzieła, których nie można na co dzień kupić w żadnych sklepach. Również sklepy przygotowały się na świętowanie Dnia Zakochanych - 14 lutego w Galerii Bursztynowej znaleźć można było wiele interesujących promocji.

  Na klientów czekała także fotobudka, do której ustawiała się długa kolejka. Darmowe wykonanie zdjęcia w rozmaitych przebraniach okazało się prawdziwym hitem sobotniego dnia w Galerii Bursztynowej. Oprócz tego, przygotowano także bezpłatne usługi makijażu oraz koncerty - na scenie zaprezentowali się "Nie oni jedni", "Droga na Ostrołękę" i Olga Załęska.

  Z sobotniej oferty Galerii skorzystać mogli także najmłodsi. Czekały na nich konkursy plastyczne, prezenty od Misia Bursztynka oraz artystyczne malowanie twarzy.

  Galeria do artykułu :

  Galeria zdjęć

  Obejrzyj wszystkie zdjęcia

  Filmy

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem