Bursztynowy Dzień Dziecka

  2014-06-02

  Kilka tysięcy najmłodszych mieszkańców Ostrołęki i okolic skorzystało z niesamowitych atrakcji przygotowanych z okazji Dnia Dziecka w Galerii Bursztynowej.


  Atrakcje przygotowane w ramach Bursztynowego Dnia Dzieckaprzyciągnęły do otwartego kilka dni temu największego w regionie centrum handlowego tłumy klientów. Dla najmłodszych mieszkańców Ostrołęki i okolic właściciele Galerii Bursztynowej przygotowali liczne niespodzianki: spektakle teatralne, konkursy z nagrodami, pokazy iluzjonisty czy zabawy z clownem.

  Niemałym powodzeniem cieszyły się także kolorowe maskotki rozdające baloniki i słodkie niespodzianki. Bursztynowy Dzień Dziecka był jedną z licznych atrakcji zorganizowanych w ramach trwających łącznie aż osiem dni uroczystości otwarcia Galerii Bursztynowej w Ostrołęce.

  Przypomnijmy, że oficjalni otwarta w minioną środę 28 maja Galeria Bursztynowa jest największym tego typu centrum handlowym w promieniu ponad 100 km. Zajmuje łącznie powierzchnię 32 tys m2 z czego 27 tys. m2 stanowi powierzchnia przeznaczona pod wynajem. W Galerii Bursztynowej znajduje się łącznie 60 różnego rodzaju lokali a największe to hipermarket Tesco oraz market budowlany OBI. Przed centrum handlowym znajduje się parking z 800 miejscami postojowymi.

  W ramach uroczystego otwarcia Galerii Bursztynowej odbedą się jeszcze następujące imprezy:

  5 czerwca (scena zewnętrzna) godz. 19.30-22.00

  - koncert zespołu VINYL , godz. 19.30,
  - koncert zespołu PIERSI, godz. 20.30,
  - fajerwerki, godz. 21.45 - 5. minutowy pokaz z muzyką.
  Prowadzenie Krzysztof Szubzda  


  Galeria zdjęć

  Obejrzyj wszystkie zdjęcia

  Filmy

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem