Zbiórka dla Dominika

  2020-12-02

  URATUJMY NÓŻKĘ DOMINIKA!!!

  Rok temu Emilia i Karol stali się rodzicami adopcyjnymi wyjątkowego 2,5-letniego chłopca Dominika. Ich synek ma jedną nóżkę krótszą aż o 18cm, niestety różnica ta cały czas się powiększa.
  Dominik wycierpiał w swoim krótkim życiu już bardzo dużo. Rodzice adopcyjni uratowali synka przed domem dziecka, dają mu mnóstwo miłości i z całych sił walczą aby uchronić go przed kalectwem! Mama Dominika Emilia pochodzi z naszych stron- z Białobieli.

  Dominik jest już po rekonstrukcji wszystkich 3 stawów w lewej nóżce. Operacja odbyła się 26 sierpnia bieżącego roku i przebiegła pomyślnie.. Już za rok zaplanowany jest kolejny bardzo kosztowny etap leczenia – wydłużanie kości, aż o 10cm oraz usunięcie płytek i gwoździ, które pozostały w nóżce po pierwszej operacji.

  Prosimy, pomóżcie Emilii i Karolowi stworzyć nowy, piękniejszy świat, dla ich  synka, który od urodzenia chciał być kochany. Teraz miłości ma pod dostatkiem, ale potrzebuje też Waszej pomocy, by walczyć o nóżkę, na której będzie mógł przejść całe swoje życie!

  Razem możemy uratować nóżkę Dominiczka!

  12-13 grudnia odbędzie w Galerii Bursztynowej  zbiórka pieniężna dla Dominika ale już teraz można wpłacać darowizny na konto:

  FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
  ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
  Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
  Tytułem: 36426 DOMINIK WOŹNIAK

  Pliki cookies

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej

  Ok, rozumiem